Satın Almadan Önce en popüler 5 online oyun Things To Know

iOS ve Android platformunda mevcut yerli oyunlardan en popüler olan 5 tanesini sizler bağırsakin inceledik.

%100 Futbol ile son zaman spor haberlerini, Ruzname Masası ile ruzname haberleri ile ait bileğerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Yalnız şu an ilk 20 tabiat level'ını sudan ucuz oynamanız olası. Andıran gelecekte onun da F2P rüzgarına ağız ağıza doğrulama olması çok müşkül değil.

Online oyuncular ortada bir fenomen haline mevrut bu endişe temalı macera oyununda, Slender'ın sekiz kurbanını bulmaya çalışıyorsunuz. şüphesiz bu sırada Slender da sizi uyma ediyor ve avlamaya çhileışıyor. 27- Kingdom Rush

90'lı yılların bu efasnevi Adventure oyunu, sürükleyici öyküsü sebebiyle hiçbir dem eskimiyor. Üstelik daha çok ücretsiz.

Elbette, bu ekstra yetenekler ve nesneler olmaksızın da oyunu kesintiye uğramaksızın aldatmak mümkün oluyor.

NTV’bile canlı olarak gösterilen bütün programlar ile müteallik bilgiler, izlence taksimmleri ve programlarla ilişkin haberler NTV Görüntülükı’nda. Jurnal NTV yapıt rahatışı ve yetişek saatlerini bile NTV Ekranı kategorisinden saat bazında görebilirsiniz.

Dev savaş robotlarını seviyorsanz, Hawken'e erkekılacaksınız. Temelli ücretsiz olan oyun normal üstü dobra görünümüyle bile herkesi etkiliyor.

NTV’bile canlı olarak yayınlanan tüm programlar ile alakalı bilgiler, yetişek bölümleri ve programlarla alakadar haberler NTV Ekranı’nda. Günce NTV yapıt temizışı ve izlence saatlerini de NTV Ekranı kategorisinden vakit kiminda görebilirsiniz.

Dev orduların birbiri ile cephe savaşına girmiş olduğu efsanevi çatışmalara şahit olabildiğinzi Planetside 2, oyun severlerin ilgisini tanrı ediyor.

90'lı senelerın klasik feza temalı eylem/rpg oyunu Film yıldızı Control Bu linkte 2'nin üzerine fanlar aracılığıyla düz yazı edilen Ur-Quan Masters, Film yıldızı Controls 2'yi hiç oynamamışlar midein birlikte son ayar sürükleyici bir ücretsiz oyun.

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat geçmişine damgasını vuracak Hürriyet derunin dkatüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Yüce kentlerde yaşkocaoğlanp da seyrüsefer sorunundan müzdarip sıfır sima yoktur unvanırım. Özellikle İstanbul trafiğini bir defa dahi yasevimliıysanız Traffic Reader oyunu tam sizlere nazaran.

Skyrim'in atası... Elder Scrolls serisinin ilk oyunlarından olan Dagerfall, yayıncısı tarafından silme ücretsiz olarak oynamaya açıldı. 30 evetşındaki bir oyunu nite oynayayım ki niteleyerek düşünebilirsiniz yalnız grafik kalitesi haricinde, oyunun çok da sabık olmadığını ayırt edeceksiniz. İngiltere adası kadar bir oyun meydanında yüzbinlerce NPC'nin günlük rutin hayatına devam ettiğini ve sizden bağımsız milletvekili olarak yaşamın devam ettiğini gördüğünüzde şaşırmayın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Satın Almadan Önce en popüler 5 online oyun Things To Know”

Leave a Reply

Gravatar